اکبر رحیمی فرد سه شنبه 3 اسفند 1395 ساعت 22 و 55 دقیقه و 48 ثانیه نظرات ()
رنگ های اکرولیک آب پایه:نقاشی ساختمان با رنگ اکرولیک معرفی رنگ اکرولیک(مالریت)

مالریت یک رنگ امولسیونی پایه‌آب بر اساس  رزین‌های آکریلیک با قدرت پوشش بسیار خوب و کاملا قابل شستشو برای استفاتده در سطوح داخلی است. این محصول سازگار با محیط زیست میباشد  و از ویژگی های مثبت آن میتوان به عدم استفاده از تینر ها ی رقیق کننده اشاره کرد. رنگ مالریت بسرعت خشک می‌شود و  در نتیجه قابلیت اجرای سریع را دارد. 
رنگ مالریت علاوه برویژگی های فوق محاسن بسیاری دارد مثلا میتوان به کمتر بودن بوی آن در مقایسه با رنگ روغنی اشاره کرد به همین دلیل به آن رنگ های بدون بو نیز گفته میشود.استحکام ان بالا بوده اما در مقایسه با رنگ روغنی استحکام کمتری دارد.برای اجرای رنگ اکرولیک به تخصص بیشتری نیاز داریم زیرا پوشش آن کمی مشکل بوده و باید با دقت بیشتری اعمال شودبرای جبران این نقص توصیه میکنم حدالامکان رنگ را کمتر رقیق نمایید.
رنگ های پایه آب اکرولیک به سلیقه مشتری نیز احترام میگذارد به این صورت  که میتوان با استفاده از مادر رنگها رنگ های مطلوب راتهیه کرد یعنی با استاندارد های هارمونی رنگ ها مطابقت دارد.
نکته ای که باید حتما به آن توجه کنیم این میباشد که از رنگ کاری فلزات بوسیله این رنگ بپرهیزیم زیرا دوامی نداشته و بلافاصله بهد از چند روز رنگ ریزش خواهد داشت.

مالریت
اکرولیک آب پایه
رنگ بدون بو
رنگ اکرولیک کاپارول
رنگ اکرولیک چیست/رنگ روغنی آب پایه/انواع رنگ اکرولیک/رنگ الریلیک نمای ساختمان/رنگ اکرولیک پیکو/رنگ اکرولیک کاپارول/رنگ روغنی بدون ب/رنگ روغنی
رنگ اکرولیک بدون بو/مقایسه رنگ اکرولیک با رنگ روغنی/تفاوت رنگ اکرولیک با رنگ پلاستیک/مادر رنگ اکرولیک/نقاشی ساختمان با رنگ اکرولیک
رنگ اکرولیک بدون بو/رنگ اکرولیک چیست/انواع رنگ اکرولیک